BAŞKAN
Ali ERDOĞMUŞ
ZİYARETÇİ SAYACI
Online : 2
Bugün Tekil : 83
Bugün Çoğul : 207
Dün Tekil : 137
Dün Çoğul : 663
Toplam Tekil : 188629
Toplam Çoğul : 1080938
IP : 3.91.79.74
E-BELEDİYE
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

Parola

Başkan

Nar Belediye Başkanı

NAR BELEDİYE BAŞKANI

SAYIN ALİ ERDOĞMUŞ’UN

ÖZGEÇMİŞİ.

1969’da Ankara’da doğdu. İlköğretimi Nar’da Liseyi Nevşehir İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1988 yılında Nar kasabasında İmam Hatip olarak göreve başladı. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesini bitirdi. Diyanet Vakfı-Nevşehir Müftülüğü Vakıf Mütevelli Heyetinde etkinlikler organize etti. Camii ve Kur’an Kursları İnşaat çalışmalarında aktif görevlerde bulundu.

Şehir Plancılığı ve Konut Gelişim Alanları üzerine çalışmalarda bulundu, Nar Kasabası - Hacıbektaş Küllüğü mevkiinde 1. DERECE Doğal Sit alanı bulunan arazi üzerinde Koruma Amaçlı Mevzii İmar Planı çalışmalarını tamamladı. Kooperatif yönetimlerinde görev aldı.

Doğal depoculuk üzerine proje çalışmaları yaptı, ortağı olduğu işletmenin aktif olduğu dönemlerde 100’e yakın işçi çalıştırdı ve istihdam sağladı.

Nar Kasabasında çocuklar ve gençlere yönelik kültürel ve sosyal faaliyetler düzenlenmesinde aktif rol aldı. İhtiyaç sahiplerine yönelik yardım etkinliklerinde görev aldı.

Nar’ı çağdaş standartları yüksek bir belde haline getirebilmek amacıyla, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde NAR’a Belediye Başkanı seçildi.

Halen Nar Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren Ali ERDOĞMUŞ evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

SAAT
TAKVİM
MEZARLIK ZİYARETİ
DUYURULAR


MEZARLIK ZİYARETİNDE DUA OKUTMAK İÇİN SİTEMİZE İNTERNET EXPLORER TARAYICISINDAN GİRİŞ YAPINIZ


NAMAZ VAKİTLERİ